Integracja z hurtownią dropshipping – jakie oprogramowanie sklepu wybrać?

Integracja sklepu internetowego z hurtownią

Z całą pewnością dropshipping jest jednym z najwygodniejszych modeli współpracy e-sklepów z hurtowniami. Dzięki niemu możliwe jest realizowanie i wysyłanie zamówionych towarów do klientów bezpośrednio przez hurtownię. Właściciele sklepów internetowych mogą liczyć zarówno na oszczędność czasu, jak i pieniędzy. Wszystko to przyczynia się do redukcji całkowitego kosztu prowadzenia e-sklepu. Na jakie oprogramowanie sklepu się więc zdecydować?

Integracja z hurtownią dropshipping – jakie oprogramowanie sklepu wybrać

Integracja e-sklepu z hurtownią daje bardzo dużo możliwości. Można sprecyzować zasady integracji produktowej, zgodnie ze swoimi indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami. Możliwe jest nie tylko uzyskanie bieżących cen, ilości, zdjęć, opisów czy też tytułów sprzedawanych towarów, ale także wielu innych parametrów. Możliwe jest również ustalanie form dostaw dla towarów z poszczególnych hurtowni, narzutów i reguł marż na ceny zakupu i częstotliwości aktualizacji oraz wybieranie pobieranych towarów i mapowanie dublowanych nazw.

Na uwagę z całą pewnością zasługuje możliwość łatwej integracji z wieloma hurtowaniami dropshipping na platformie sklepów internetowych Sky-Shop.pl. Platforma ta okazuje się być liderem w dziedzinie integracji z hurtowniami, oferująca klientom sprawdzone i stabilne rozwiązanie. Wystarczy kilkanaście minut na to, aby pobrać gotowe już towary wraz z ich zdjęciami, opisami, kategoriami i danymi technicznymi. Pozwala więc to na oszczędzenie sporej ilości czasu, który normalnie musiałby zostać poświęcony na ręczne dodawanie produktów do bazy. Korzystając z platformy Sky-Shop.pl, możliwe jest automatyczne i bardzo szybkie zaktualizowanie wszystkich produktów w dowolnym momencie.

Godnymi polecenia oprogramowaniami sklepów są również cStore.pl, IAI Shop czy sStore.pl, Woocommerce, Big Commerce, Magento, Shopify, PrestaShop. Ciekawą opcją jest platforma Shoplo, która udostępnia błyskawiczną integrację całkowicie bez kosztów nie tylko podczas jej uruchomienia, ale także podczas kolejnych lat współpracy. Podczas wybierania oprogramowania do swojego e-sklepu, warto zapoznać się ze szczegółami oferty każdej z platform i wybrać tą najbardziej dopasowaną do swoich indywidualnych potrzeb oraz możliwości finansowych.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz