Gabloty wystawowe

Gabloty wystawowe – informacje ogólne

Gabloty wystawowe oferowane przez firmę Metro-Kasten są produktem, który montowany jest z najwyższej jakości materiałów – m.in. certyfikowanych profili Grupy Kęty. Oznacza to, że w razie uszkodzenia możliwa będzie naprawa poprzez wymianę fragmentu gabloty. Gabloty wystawowe, które sprzedajemy to doskonały wybór właściwie na każdą wystawę czy pokaz. Każdy przedmiot umieszczony w jednej z naszych gablot będzie prezentował się wyśmienicie, ponieważ wygląd opakowania także ma znaczenie. Można oczywiście umieścić elementy wystawy w starych, zdezelowanych szafach czy witrynach, jednak odbije się to na pewno w znacznym stopniu na odbiorze wystawy.

Gabloty wystawowe – przykładowe modele

W przypadku gablot wystawowych mamy do czynienia głównie z gablotami wewnętrznymi przeznaczonymi do ulokowania wewnątrz pomieszczeń zamkniętych. Warto jednak wspomnień, że część wystaw odbywa się także na wolnym powietrzu. W przypadku, gdy mamy do czynienia z pokazem na zewnątrz wówczas zapraszamy do zapoznania się z katalogiem gablot zewnętrznych. W obu przypadkach polecamy zastosowanie montażu na słupkach aluminiowych. Podstawowym modelem w przypadku pokazów czy wystaw jest model WJGPT6. Model ten jest bardzo wygodnym rozwiązaniem – zwłaszcza dla wystaw, które odbywają się regularnie w jednym miejscu – gablota z pewnością wytrzyma długie lata. Tutaj jednak brakuje mobilności, którą może zapewnić Gablota WWJJG1, która została zaprojektowana tak, aby możliwa była zmiana jej lokacji. Wyposażona jest w kółka co jest ogromną zaletą – zwłaszcza, gdy chcemy szybko przestawić elementy na wystawie.

Gabloty wystawowe WWJJG1
Gabloty wystawowe WWJJG1
Gabloty wystawowe WJGPT6
Gabloty wystawowe WJGPT6
Gabloty wystawowe WJC3,2
Gabloty wystawowe WJC3,2
Gabloty wystawowe WDTB13
Gabloty wystawowe WDTB13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oprócz omówionych powyżej przykładów gablot, które mogą zostać użyte na wystawie chcielibyśmy Państwu przedstawić jeszcze 2 modele, które być może będą pomocne przy ocenie potrzeb co do elementów na wystawie. Kolejnym przykładem jest model Gabloty WJC3,2 przedstawiony powyżej. Jest to gablota wolnostojąca, na słupkach, częściowo otwierana. Oznacza to, że jest otwierana na bok tylko jedna część – jedno skrzydło, natomiast drugiego skrzydła nie ma – jest wolna przestrzeń – idealna do ekspozycji treści reklamowych. Gablota WJC3,2 jest modelem przeznaczonym do montażu na zewnątrz pomieszczeń – jeżeli jednak chcieliby Państwo skorzystać z tej gabloty na swojej wystawie to polecamy model JC3,2, który różni się tylko tym, że jest przeznaczony do powieszenia na ścianę, ze względu na brak nóżek.

Gabloty wystawowe występują także jako gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne dwustronne – co można bardzo prosto określić – możliwość publikacji materiałów z obu stron gabloty. Jest to prawdziwa gratka dla większych wystawców, gdzie liczy się każdy fragment wolnego miejsca.