Gabloty wystawiennicze

Gabloty wystawiennicze – informacje ogólne

Gabloty wystawiennicze znajdujące się w naszej ofercie to produkt o najwyższej jakości. Każdy komponent z którego montujemy nasze gabloty jest sprawdzony i pewny – to zasługa naszego doświadczenia w branży – doskonale wiemy których części używać, aby osiągnąć najlepszy efekt. Dodatkowo w naszej produkcji wspomagamy się certyfikowanymi, aluminiowymi profilami co sprawia, że w razie uszkodzenia fragmentu gabloty można będzie skorzystać z części zamiennych. Taka sytuacja nie jest możliwa jeżeli zamówią Państwo gablotę, która montowana jest z użycie autorskich rozwiązań. Gabloty wystawiennicze to jakość i użyteczność na najwyższym poziomie. Dzięki jakości jesteśmy pewni, że nasze modele gablot wytrzymają przez długie lata.

Gabloty wystawiennicze P3
Gabloty wystawiennicze P3
Gabloty wystawiennicze M20
Gabloty wystawiennicze M20
Gabloty wystawiennicze SDAB2
Gabloty wystawiennicze SDAB2
Gabloty wystawiennicze WS20
Gabloty wystawiennicze WS20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przedstawione powyżej gabloty wystawiennicze jak mogą Państwo zauważyć bardzo się od siebie różnią – począwszy od Gabloty P3 z systemem szyb przesuwnych, która jest najprostszą z przedstawionych tutaj modeli. Druga po lewej stronie gablota to klasyczny przykład Gabloty muzealnej M20, która doskonale sprawdza się również jako model służący do wystawiania ekspozycji. Na pierwszy rzut oka można dostrzec aluminiowe profile, które łączą ze sobą pozostałe elementy – szybę hartowaną oraz płyty PCV. Dodatkowo możliwe jest zamontowanie podświetlenia, którego kolor można dostosować – podobnie jak pozostałe cechy. Kolejny model – SDAB2 – to przykład witryny na sztandary, która może doskonale pełnić funkcje gabloty wystawienniczej. Wykonana w większości ze szkła hartowanego sprawia, że każdy eksponat, bądź przedmiot wystawiany w niej będzie ukazany w pełnej krasie. Doskonale tutaj sprawdza się także Witryna stojąca WS20, która również zmontowana jest w większości ze szkła. Dodatkowe półki umieszczone wewnątrz to doskonałe miejsce na wystawę, którą chce się pokazać.

Gabloty wystawiennicze – zastosowanie

Jeżeli chodzi o zastosowanie naszych gablot jako element wystawy to z pewnością doskonale sprawdzą się witryny stojące. Wszystkiego modele gablot, które tam Państwo znajdziecie są przeznaczone do przedstawiania eksponatów, bądź wystaw. Bardzo ważne jest to, że dzięki zastosowaniu dużej ilości szkła hartowanego wszystkie elementy wystawowe będą należycie zaprezentowane. Inne gabloty, które doskonale sprawdzą się na różnego rodzaju wystawach to gabloty wewnętrzne z wbudowanymi kółkami. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie trzeba się martwić o zmianę lokalizacji któregoś z elementów. Każda wystawa wymaga od organizatora tego, aby wszystkie jej elementy były ze sobą spójne. Dzięki temu, że jesteśmy bezpośrednim producentem gablot – jesteśmy w stanie wyjść naprzeciwko tym wymaganiom. Jesteśmy w stanie dopasować każdy element gabloty wystawienniczej.