Gabloty szklane

Gabloty szklane – informacje ogólne

Gabloty szklane, które składamy w naszym zakładzie produkcyjnym tworzone są z myślą o osobach, które stawiają jakość na pierwszym miejscu. Wysokiej jakości gabloty, które wykonujemy to efekt wieloletniego doświadczenia w branży. Przy montażu używamy certyfikowanych profili Grupy Kęty – lidera wśród producentów profili. Dbamy o każdy szczegół w naszym procesie produkcyjnym. Zaczynając od dokładnego przycięcia wymiarów, poprzez montaż szyb czy końcowe składanie produkty. Nasze gabloty szklane montowane są z użyciem szkła hartowanego. Oznacza to, że nawet podczas zbicia takiej szyby nikt nie porani się jej kawałkami, ponieważ rozłoży się ona na bardzo drobniutkie, nieostre elementy. Oprócz jakości, którą Państwu oferujemy dajemy także gwarancję bezpieczeństwa. Jest to szczególnie istotne w miejscach, w których przebywają dzieci – szkołach, domach kultury czy innych miejscach spotkań najmłodszych.

Gabloty szklaneGabloty szklane - JB3HFGabloty szklane - M13Gabloty szklane - M1

 

 

 

 

 

 

 

Gabloty szklane – podział na kategorie

Nasze gabloty szklane występują w wielu formach. Można je spotkać zarówno jako proste konstrukcje przeznaczone do zawieszania treści, jak i jako witryny szklane skonstruowane głównie ze szkła hartowanego. Dla osób poszukujących prostą, użyteczną gablotę chcielibyśmy polecić katalog naszych gablot zewnętrznychZnajdą tam Państwo przede wszystkim produkty przeznaczone do montażu na otwartej przestrzeni. Do montażu tego typu gablot szklanych oferujemy zwykle aluminiowe mocowania – „słupki”, na których wieszane są gabloty – wówczas o takim produkcie mówimy, że jest wolnostojący. To oferta z której bardzo często korzystają firmy, organizacje czy instytucje. Zwłaszcza podmioty, chcą w zauważalny sposób przedstawić informacje dla pracowników czy też poinformować interesantów o ważnych wydarzeniach. Gabloty szklane mogą Państwo także znaleźć w dziale gabloty wewnętrzne. Są to bardzo podobne modele do zewnętrznych. Różnią się tym, że zazwyczaj wiesza się je na ścianach. Cieszą się one bardzo dużym powodzeniem. Zwłaszcza wśród dyrektorów szkół, galerii sztuki czy urzędów gmin. Gabloty występują w naszej ofercie także jako dużo bardziej rozbudowane i skomplikowane produkty. Dostępne są w dziale witryny wiszące oraz w dziale witryny stojące

Gabloty szklane – podsumowanie

Podsumowując – gabloty szklane to produkt przeznaczony dla wymagających klientów, którzy na pierwszym miejscu stawiają przede wszystkim jakość. Nasze gabloty to rozwiązanie warte uwagi ze względu na ogromne możliwości i ogólną użyteczność.