Gabloty sklepowe

Gabloty sklepowe – informacje ogólne

Gabloty sklepowe, które znajdują się w naszym katalogu, z pewnością znajdą zastosowanie w każdym sklepie, który dba o ekspozycje swoich towarów. Każdy produkt wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego wychodzimy naprzeciw wymaganiom właścicieli sklepów. Mnogość gablot sklepowych, które mamy w swojej ofercie to z pewnością okazja do zapoznania się z możliwościami, jakie daje posiadanie takiej gabloty. Do każdego modelu dajemy możliwość modyfikacji poszczególnych jego cech. Podstawowymi cechami, które można modyfikować są między innymi:

  • Wymiar – jako producent gablot jesteśmy w stanie dostosować każdy wymiar w naszej gablocie sklepowej do wymagań klientów.
  • Oświetlenie – umożliwiamy montaż dodatkowego oświetlenia do naszych gablot sklepowych – do wyboru jest m.in. oświetlenie jarzeniowe czy LEDowe (możliwość wyboru kolorów).
  • Kolor – standardowo nasze produkty anodowane są na kolor srebrny, jednak oczywiście umożliwiamy zmianę koloru na kolor palety RAL.
  • Szyba – szyby, które oferujemy występują w trzech rodzajach – hartowana, bezpieczna oraz plex.

Gabloty sklepowe – dostępne modele

W naszej ofercie dostępne jest kilkadziesiąt modeli gablot sklepowych. Większość można znaleźć w dziale witryny stojące – wszystkie dostępne tam modele mogą zostać wykorzystane jako miejsce na ekspozycję. Najciekawszymi modelami, według naszych danych sprzedażowych są modele Witryny Stojącej WS2, oraz Witryny Stojącej WS9, które są przez Państwa najczęściej zamawiane. Model WS2 to tradycyjna gablota sklepowa, które doskonale będzie w stanie przedstawiać każdy produkt. Podobne jest z modelem WS9, który został dodatkowo wyposażony w cokół, który może służyć jako skrytka. Aluminiowa rama, w którą wmontowane są szyby hartowane, bądź szyby bezpieczne. Obie witryny prezentują się naprawdę doskonale zarówno na zdjęciu, jak i w rzeczywistości. Z pewnością jest to wspaniały produkt o najwyższej jakości.

 

 

Gabloty sklepowe WS9
Gabloty sklepowe WS9
Gabloty sklepowe WS5
Gabloty sklepowe WS5
Gabloty sklepowe WS1
Gabloty sklepowe WS1
Gabloty sklepowe WS24
Gabloty sklepowe WS24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gabloty sklepowe – podsumowanie

Podczas wyboru odpowiedniej gabloty sklepowej z naszej oferty warto zwrócić uwagę na to gdzie i do czego chcemy ją wykorzystać. Jeżeli jest to na przykład sklep jubilerski – wówczas potrzebna będzie inna gablota, niż w przypadku sklepu z innej branży.