Gabloty ekspozycyjne

Gabloty ekspozycyjne – informacje ogólne

Gabloty ekspozycyjne to jedna z podkategorii w naszej ofercie gablot ogłoszeniowych. Jest to produkt specjalnie dostosowany do Państwa wymagań – zarówno jeżeli chodzi o wymiary samej gabloty, ale także zmianę jej koloru czy wypełnienia. Jako producent gablot jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się całkowicie do wymagań naszych klientów. Oczywiście słuchamy, ale także wyrażamy naszą opinię, kiedy wiemy, że rozwiązanie zaproponowane przez osobę zainteresowaną się nie sprawdza, bądź będzie stanowiło problem. Gabloty ekspozycyjne to produkt wyjątkowy – nie tylko ze względu na ich przeznaczenie, ale także ze względu na możliwości ich dostosowania. Mamy do wyboru różne kolory, różne dna, różne wymiary, a nawet sposoby montażu i otwierania.

Gabloty ekspozycyjne JBP6
Gabloty ekspozycyjne JBP6
Gabloty ekspozycyjne JGPT6
Gabloty ekspozycyjne JGPT6
Gabloty ekspozycyjne SAP1
Gabloty ekspozycyjne SAP1
Gabloty ekspozycyjne T4
Gabloty ekspozycyjne T4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gabloty ekspozycyjne – dostępne modele

W naszej bogatej ofercie gablot ogłoszeniowych występują naprawdę różne modele. Zaczynając od lewej strony – Gablota JBP6 – otwierana na bok, o grubości 6 cm jest dużą i pojemną gablotą, którą wykonujemy w dowolnym rozmiarze. Z pewnością warto zwrócić uwagę także na możliwość zmiany jej koloru czy też możliwość zamontowania oświetlenia LED, bądź jarzeniowego. W standardzie montowana jest szyba hartowana, ale w razie potrzeby montujemy szybę bezpieczna, lub plex.

Kolejnym doskonałym przykładem produktu przeznaczonego do prezentacji wizualnej jest Gablota JGPT6. Model bardzo podobny do omawianego wcześniej, z tą jednak różnicą, że ten model otwierany jest do góry, a całość podtrzymywana jest na teleskopach. Gablota ta posiada te same cechy jak JBP6 – możliwość zmiany koloru, dowolny wymiar, dno gabloty czy oświetlenie.

Po prawej stronie można zobaczyć modele SAP1 oraz Tablicę T4 – pierwsza z nich to duża gablota na sztandar, jednak jej przeznaczenie może być oczywiście inne. Ekspozycja w tym modelu daje olbrzymie możliwości. Ostatnim z przedstawianych modeli jest tablica T4 – idealne rozwiązanie na targi czy wystawy. Wszechstronna i pojemna daje ogromne możliwości – na przykład publikacja treści z każdej strony magnetycznego podłoża.

Podsumowanie

W przypadku wyboru gabloty ekspozycyjnej należy kierować się przede wszystkim jej zastosowaniem – czy ma ona wisieć, czy stać czy też stanowić element dekoracji. Zapraszamy do zapoznania sie z nasza ofertą.